Bábika HARRY POTTER- Severus Snape

Kód: 12048747928
€33,50 €27,92 bez DPH
3-7 dní (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024

Detailné informácie

Pohodlná výmena tovaru
Pohodlná výmena tovaru
Pohodlné vrátenie tovaru
Rýchle odoslanie
Rýchle odoslanie
Rýchle odoslanie tovaru
Zabezpečený web
Zabezpečený web
Používame HTTPS certifikát
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Rýchla zákaznícka podpora

Podrobný popis

Hračky pre deti. Hračky Novinky 2020

Bábika HARRY POTTER- Severus Snape

Kod  GRN35

Táto bábika, inšpirovaná filmami "Harryho Pottera", vás zavedie do magického sveta Rokfortu! Mladí fanúšikovia si môžu pretvárať svoje obľúbené filmové scény alebo vytvárať nové dobrodružstvá s bábikami zo sveta Harryho Pottera.

Bábika Severusa Snapa vyzerá rovnako ako jej filmová postava, má na sebe čierny jednoradový plášť a dlhé splývavé čarodejnícke rúcho. Až jedenásť bodov ohybu - na krku, ramenách, bokoch, kolenách, lakťoch a zápästiach - umožňuje umiestniť bábiku do rôznych póz, čo dodáva hranej úlohe dynamiku! Snape používa prispôsobený filmový prútik, ktorý je ideálny na „čarovanie“ a kreatívnu hru.

Bábika poskytne fanúšikom a zberateľom veľa zábavy - budú si môcť zahrať svoje obľúbené scény, ako aj vymyslieť svoje vlastné!

Bábika má na sebe čierny jednoradový plášť a dlhé splývavé čarodejnícke rúcho plus personalizovaný prútik, s ktorým môže „čarovať“ (samozrejme s pomocou malých čarodejníkov!

Vďaka precízne prepracovaným detailom - ako sú dlhé čierne vlnité vlasy, divoké črty tváre - vyzerá bábika Snape presne ako v ikonických filmoch o Harrym Potterovi.

Bábika Snape má jedenásť ohybových bodov, ktoré jej umožňujú pózovať a rozprávať dynamické príbehy, ako napríklad sprisahanie s Lordom Voldemortom.

Harry Potter a jeho priatelia vedia, že spolu je lepšie! Mladí fanúšikovia môžu zbierať všetky bábiky zobrazujúce ich obľúbených hrdinov, aby vytvorili neporazený tím a zažili skutočne magické chvíle (všimnite si, že každá postava sa predáva osobne).

  • Bábiky nestoja sama.
  • Farby a dekorácie sa môžu líšiť.
  • Rozmer balenia: 32,5x20x6cm.
  • Vek od 6 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz