UNIVERZÁLNE ZÁHRADNÉ HNOJIVO FLOROVIT 20L tekuté

Kód: 11749603292
€47 €39,17 bez DPH
3-7 dní (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.6.2024

Viaczložkové hnojivo.

Detailné informácie

Pohodlná výmena tovaru
Pohodlná výmena tovaru
Pohodlné vrátenie tovaru
Rýchle odoslanie
Rýchle odoslanie
Rýchle odoslanie tovaru
Zabezpečený web
Zabezpečený web
Používame HTTPS certifikát
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Rýchla zákaznícka podpora

Podrobný popis

Hnojivá na ovocné stromy. Agro Hnojivo. CERERIT S GUÁNOM NA OVOCNÉ STROMY. AGRO Hnojivo na ovocné stromy a drobné ovocie. Hnojivo na paradajky. Prírodné hnojivá. GRANULOVANÉ HNOJIVO. Hnojivo na čučoriedky. Trávnikové hnojivo. Posypová soľ. V našej ponuke nájdete aj prípravky na ochranu rastlín pred škodcami a mnoho iného.

FLOROVIT UNIVERZÁLNE ZÁHRADNÍCTVO 20L

Vnezložkovom, vo vode rozpustnom, koncentrovanom záhradníckom hnojive určenom na hnojenie rastlín na listy a pôdu v záhradníctve, v poľných plodinách, v záhradách a pri pestovaní okrasných rastlín v zemi a kvetináčoch.

Zloženie hnojiva:

3,0% (N) celkového dusíka; 0,7% (N) dusičňanový dusík; 2,3% (N) močovinový dusík; 2,0% (K) draslíka vypočítaného ako K-rozpustný vo vode; 70 mg/l (Cu) celkovej medi; 400 mg/l (Fe) celkového železa; celkom 170 mg/l (Mn); 20 mg/l (Mo) celkový molybdén; 150 mg/l (Zn) celkového zinku. pH roztoku 3,3-4.3.

Hnojenie listami, ako ukazujú dlhoročné výskumy nekoreňového kŕmenia rastlín, je najrýchlejšou a ekonomicky opodstatnenou formou hnojenia. Tekutý florovit je koncentrované záhradnícke hnojivo, ktoré má okrem hnojenia aj veľmi cenné vlastnosti hymenoptera. Vďaka týmto vlastnostiam sa tekutý Florovit odporúča ako prostriedok na to, aby rastliny lepšie znášali obdobia sucha, nedostatku vody alebo kritické obdobia (napr. Inhibícia rastu) a sú odolnejšie voči infekciám a rôznym druhom stresu. Florovit sa môže použiť na kŕmenie okrasných rastlín, zeleniny v zemi a pod krytmi, v ovocinárstve a poľnohospodárstve. Rastliny kŕmené tekutým Florovitom rastú rýchlejšie, kvitnú skôr a pôsobivejšie a tiež začínajú prinášať ovocie skôr, čo dáva výnosy vyššie asi o 10%. Kvapalina Florovit sa môže použiť ako prostriedok na urýchlenie regenerácie mrazom poškodených rastlín (najmä ovocných stromov) postrekom listov, konárov a kmeňov až do úplného navlhčenia.

Návod na použitie:

Hnojivo sa používa v roztokoch od 1:100 do 1:400. Kvapalina Florovit je netoxická pre ľudí, zvieratá a hmyz. Môže sa používať v kombinácii s prípravkami na ochranu rastlín. Viac informácií v písomnej informácii pre používateľov. Florovit sa odporúča najmä:

  • ako posilňovač rastlín počas sucha a nedostatku vody alebo v kritických obdobiach, napr. inhibícia rastu atď.
  • v prípade nedostatku neidentifikovanej živiny v pôde,
  • ako prostriedok na zlepšenie nutričného stavu rastlín v podmienkach nepriaznivých pre príjem živín koreňmi,
  • ako prostriedok na urýchlenie regenerácie mrazom poškodených rastlín (najmä ovocných stromov) postrekom listov, konárov a kmeňov až do úplného navlhčenia,
  • hnojiť sadenice pred ich výsadbou na trvalé miesto; sadenice oplodnené Florovitom sú lepšie akceptované.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz