Molekulárne pelety Quickphos 56 GE PELLETS na krty VYPR

Kód: 10048579704
Výpredaj
€44 €36,67 bez DPH
do 48 hodín (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Detailné informácie

Pohodlná výmena tovaru
Pohodlná výmena tovaru
Pohodlné vrátenie tovaru
Rýchle odoslanie
Rýchle odoslanie
Rýchle odoslanie tovaru
Zabezpečený web
Zabezpečený web
Používame HTTPS certifikát
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Rýchla zákaznícka podpora

Podrobný popis

Otrova na myši jed otrova na potkany. Plašice zvierat. Odpudzovače. Otrova pre kuny, potkany, krty. Plašice vtákov. Elektrické plašice kún. Jedy a otrovy pre hmyz a myši. Pasce, lepidlá, jedy na myši, mravce. Otrova na krty a hraboše. Klietky na líšky a kuny lapače. TABLETY QUICKPHOS pre krty a hraboše a noho iných prípravkov na odpudzovanie a ničenie škodcov.
 

Molekulárne pelety Quickphos 56GE PELLETS krtky

* Pelety Quickphos 56 GE 1 kg pelety, insekticídy a rodenticídy, účinné na krtky, kríky, zrniečka * Balenie 1 kg

 

Krtkové pelety QUICKPHOS 56GE 1Kg

Pelety QUICKPHOS 56 GE:

Je to insekticíd a rodenticíd vo forme tabliet uvoľňujúcich plyn chemickou reakciou s plynným účinkom určený na fumigáciu / dezinsekciu obilných zŕn (pšenica, jačmeň, raž, triticale, ovos, proso, cirok) a semien hrachu a semien materiál v skladoch, obchodoch, vo výťahových priestoroch, v silách, na člnoch v lodných priestoroch a v kontajneroch.

Výrobok bojuje s vajíčkami, larvami a dospelými jedincami týchto skladovacích škodcov:

Hrachový lusk, zrnko zrna, nosorožec granolový, vlčinec múkový, vlnovník ryžový, surinamský vlčinec, hrdzavý moľ, úľová starostlivosť. Tablety Quickphos 56GE tablety vykazujú strednú úroveň kontroly nad grubom a krtkovou populáciou.

Quickphos Pellets 56 GE - Aplikácia

-Činidlo sa vyrába vo forme tabliet uvoľňujúcich plyn chemickou reakciou.

Jedna tableta s hmotnosťou 3 g uvoľní 1 g fosfínu.

-Objekt by mal byť pripravený na postup a agent by mal byť používaný striktne v súlade s platnými podrobnými pokynmi na použitie.

-Odporúčaná dávka: 20-25 peliet / t (4-5 g fosfínu / t).

-Maximálny počet ošetrení: 1.

Nákup prípravkov na ochranu rastlín môžu vykonávať iba dospelí a osoby s kvalifikáciou požadovanou od tých, ktorí kupujú prípravky na ochranu rastlín podľa definície v čl. 28. Zákon o prípravkoch na ochranu rastlín.

Kúpou QUICKPHOS Pellets 56 GE potvrdzujem, že som osobou certifikovanou na používanie prípravkov na ochranu rastlín v súlade s článkom 28, že som osobou certifikovanou na používanie prípravkov na ochranu rastlín v súlade s článkom 28.

'Bezpečne používajte prípravky na ochranu rastlín. Pred každým použitím si prečítajte informácie na štítku a informácie o produkte ''

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 11.1.2024
Konečne po veľmi dlhej dobe skúšania rôznych produktov a tým aj nemalých finančných prostriedkov som našla produkt, ktorý má na krtkov 100% hubiaci účinok. Odporúčam všetkým, ktorí sa potrebujú zbaviť krtka zo záhrady. Keby sa dalo, dala by som aj 10 hviezdičiek

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz