Zákaznícka podpora:+421940133529info@kamenik.sk

Akrobatské obojstranné auto RC na diaľkové ovládanie VYPR

Kód: 10654464440
Výpredaj
€33 €27,50 bez DPH
do 48 hodín (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.3.2023

Detailné informácie

Pohodlná výmena tovaru
Pohodlná výmena tovaru
Pohodlné vrátenie tovaru
Rýchle odoslanie
Rýchle odoslanie
Rýchle odoslanie tovaru
Zabezpečený web
Zabezpečený web
Používame HTTPS certifikát
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Rýchla zákaznícka podpora

Podrobný popis

Atom Max Radio Control 2,4 GHz Obojstranné akrobatské auto s pohyblivými "kĺbovými" kolesami - zrýchľuje až 12 kilometrov za hodinu. Má výkonný pohon, napájaný odolnou a výkonnou štvorkolkou 4,8 V 700m Ah - samostatná pre každú stranu.

Vysokú rýchlosť dosahuje prekvapivo rýchlo, na plne nabitú batériu bez uberania plynu má toľko sily, že to auto preklopí na druhú stranu už od štartu, s vybíjaním batérie je to čoraz ťažšie.

Disponuje ergonomickým diaľkovým ovládaním s dvomi kormidlami hore/dole pre pravý a ľavý palec, vďaka čomu je ovládanie efektných kaskadérskych kúskov mimoriadne jednoduché a robí veľkú radosť aj tým najmenším užívateľom.

Skvelá zábava - vždy pôsobivá pri riadení - čokoľvek to bolo - ako prvá hračka tohto typu už od útleho veku, ale aj vďaka obtiažnosti ovládania nechaotickým spôsobom v želanom smere - pre starších užívateľov na preteky plné smiechu!

V skutočnosti vám iba nadobudnutá zručnosť umožní začať riadiť vozidlo požadovaným smerom, a aj keď si vozidlo poradí so všetkými typmi terénu, akákoľvek prekážka môže spôsobiť, že sa kĺbový spoj otočí a vypadne z dráhy.

Na plne nabitú batériu auto vydrží asi 20 minút jazdy, potom treba batériu nechať vychladnúť a nabíjať takmer 3 hodiny priloženou sieťovou nabíjačkou na 230 V. (Prvé 2 nabitia 5 h)

Model testovaný 8 mesiacov na túto batériu funguje bez akéhokoľvek poškodenia po skutočnej tvrdej práci na dlažobných kockách, asfalte a v teréne.

Zábava je prakticky zadarmo vďaka nabíjaniu akumulátora vozidla cez pribalenú sieťovú nabíjačku a vypínač na diaľkovom ovládači, čo ho šetrí a tak vyžaduje malú spotrebu 2 AA bateriek.

  • doba prehrávania na jedno nabitie: od niekoľkých minút, v závislosti od spôsobu použitia, až po niekoľko desiatok minút.
  • Dosah diaľkového ovládania: až 50 m !!! 2,4 GHz technológia!!!
  • Napájanie: auto - vstavané, odnímateľný obal - 4,8 V 700m Ah 4xAAA batéria
  • Doba nabíjania: najskôr 2x5 hodín, potom cca 2,5 hodiny.
  • nabíjačka v cene

Super odolný ovládač s obrovským dosahom!!!

Odporúčame - osvedčený model, ktorý vždy urobí dojem - vydarený darček v širokej vekovej škále.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz