POP IT ADVENTNÝ KALENDÁR FIDGET HRAČKA,ANTISTRESOVÁ

Kód: 12663503988
€37 €30,80 bez DPH
3-7 dní (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Detailné informácie

Pohodlná výmena tovaru
Pohodlná výmena tovaru
Pohodlné vrátenie tovaru
Rýchle odoslanie
Rýchle odoslanie
Rýchle odoslanie tovaru
Zabezpečený web
Zabezpečený web
Používame HTTPS certifikát
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Rýchla zákaznícka podpora

Podrobný popis

Hračky spinery. spinery antistresové hračky. Antistresové hračky pre deti. Antistresové hračky skladom spinery. Antistresové hračky. Fidget hračky, Antistresova hracka pop it www.kamenik.sk. Antistresové hračky sada spinery. Antistresova hračka pop it. Antistresové hračy BUBBLE POP IT loptičky, kocky alebo spinery.

ADVENTNÝ KALENDÁR ANTISTRESOVÉ HRAČKY NOVINKA

Charakteristika:

  • Neznáme prekvapenie.  Deti sa vždy tešia na Vianoce veľmi skoro. Táto hračka umožňuje deťom zúčastniť sa odpočítavania do prázdnin. Môžu sa pozrieť na dátum na škatuľke od 1 do 24, prezradiť dátum každý deň a zbierať malú hračku. Nech šťastne čakajú na príchod Vianoc.
  • Existuje veľa druhov hračiek.  V krabici sú rôzne druhy hračiek. Rôzne dekompresné hračky môžu ľuďom poskytnúť množstvo zábavy a môžu uvoľniť stres pri zábave. Ale môžu existovať nejaké hračky, ktoré sa budú opakovať, ale farby sú odlišné.

Výhody produktu:

1. Hračky adventného kalendára sú vyrobené z kvalitného zdravotne nezávadného plastu . Vhodné pre dospelých a deti od 3 rokov.

2. Odpočítavanie do Vianoc je pre deti vzrušujúcim obdobím. Jedným zo spôsobov zobrazenia kalendára je zvýšiť očakávania týkajúce sa dovolenky. Nová hračka kalendára má veľa prekvapení.

3. Udržujte deti mimo dosahu elektronických produktov . Tieto hračky môžu znížiť stres a podporiť krvný obeh v rukách. Môžete si tiež precvičiť čísla a počítanie so svojimi deťmi!

4. Hračkársky adventný kalendár je skvelý spôsob, ako môžu deti odpočítavať dni pred Vianocami a každý deň dostávať prekvapenia. Ideálny vianočný darček pre deti od 3 rokov.

5. Môžete si predstaviť a vytvoriť jedinečný vianočný adventný kalendár; Okrem zábavných hier a praktických aktivít budú deti v decembri čakať aj Vianoce, aby objavili a pestovali svoju trpezlivosť a kreativitu.

 
 

špecifikácia:

  • Názov: Vianočný set antistresových hračiek
  • Materiál hračky: plast + silikón
  • Farba krabičky: fialová
  • Veľkosť farebného boxu: 37 * 28 * 4,5 cm
  • Počet hračiek: 24

Balíček obsahuje:

1 sada * Vianočné hračky na odpočítavanie (ako je znázornené)


 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz