Ratimor - jed na myši a hlodavce vo forme pasty 3 kg

Kód: 10060804598
Akcia Výpredaj
€39 €32,50 bez DPH
do 48 hodín (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024

Jed na myši a hlodavce vo forme pasty

Detailné informácie

Pohodlná výmena tovaru
Pohodlná výmena tovaru
Pohodlné vrátenie tovaru
Rýchle odoslanie
Rýchle odoslanie
Rýchle odoslanie tovaru
Zabezpečený web
Zabezpečený web
Používame HTTPS certifikát
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Rýchla zákaznícka podpora

Podrobný popis

Otrova na myši jed otrova na potkany. Plašice zvierat. Odpudzovače. Otrova pre kuny, potkany, krty. Plašice vtákov. Elektrické plašice kún. Jedy a otrovy pre hmyz a myši. Pasce, lepidlá, jedy na myši, mravce. Otrova na krty a hraboše. Klietky na líšky a kuny lapače. TABLETY QUICKPHOS pre krty a hraboše a noho iných prípravkov na odpudzovanie a ničenie škodcov.
 

RATIMOR - VEĽMI SILNÁ A ÚČINNÁ PASTA

BRODIFACOUM pre krysy a myši 3 KG

Ochotne vybratý jed

ÚČINNÉ NA KRTY A MYŠI

  • veľmi účinný - zabíja už po jednej konzumácii
  • rýchle pôsobenie - deratizácia do 2 týždňov
  • pripravené na použitie - stačí ho dať von
  • atraktívne pre hlodavce
  • bezpečný - obsahuje horkú látku
  • vhodné na dávkovanie a kontrolu vreciek

Jed  RATIMOR vo forme pasty na aplikáciu na kontrolu myší (myš domáca ) a potkanov (potulky).

APLIKÁCIA

RATIMOR je jedovatá jednodávková potravinová návnada s mumifikačnými vlastnosťami. určené na ničenie hygienických škodcov (potkanov a myší) v miestnostiach (verejnoprospešné priestory, hotely, byty, výrobné závody, sklady, hospodárske a chovateľské zariadenia, maštale, prasiatka, mliekárne atď.) a vonku - v bezprostrednej blízkosti po jeho umiestnenie na deratizačnú stanicu. Jed nie je smrteľný do 48 hodín, a to ani po požití veľkej dávky. Vďaka tomu sa ostatné hlodavce nestanú podozrievavými a bez strachu zjedia návnadu, kým nie sú úplne vyhubené. Pôsobí proti hlodavcom odolným voči kumarínu a warfarínu. Prípravok obsahuje horkú látku, ktorá zabraňuje náhodnému požitiu.

AKO POUŽIŤ

Pred pokladaním pasty RATIMOR by sa mal vykonať starostlivý prieskum oblasti obývanej hlodavcami, aby sa presne určilo umiestnenie všetkých vchodov do nor hniezdnych a kŕmnych miest a v prípade potkanov miest na príjem vody. Za týmto účelom by ste mali hľadať tmavé zákutia, miesta, kde sa ukladajú odpadky, miesta, kde vedú vodovodné potrubia a potrubia ústredného kúrenia, povaly, medzery medzi stenami a podlahami. Umiestnite prípravok do špeciálnych ohniskov pre potkany a myši, pod prikrývky, na plastové alebo lepenkové podnosy, kde budú nedostupné pre deti, zvieratá a vtáky. Hlodavce sa navyše cítia bezpečnejšie pri kŕmení na chránených miestach. Ako kryty je možné použiť drenážne rúry, keramické dlaždice alebo drevené dosky opreté o stenu. Myši a potkany by mali mať možnosť voľne chodiť pod prikrytým krytom.

AKO POUŽIŤ

V prípade kolonizácie potkanov by sa mali použiť krmítka s návnadou 10 - 60 g. Vnadidlá umiestnite do vzdialenosti 10 m od seba (nízke zamorenie), čím v husto osídlených oblastiach skráťte vzdialenosť na 5 m (vysoké zamorenie). Kŕmidlá s návnadou by sa nemali pohybovať ani pohybovať niekoľko dní po položení návnady. Ak po 7-10 dňoch nie sú v blízkosti návnady nájdené žiadne stopy po potkanej aktivite, návnadu by ste mali premiestniť do oblasti s vyššou aktivitou.

V prípade kolonizácie  myší  by sa mali použiť krmítka s návnadou do 10 - 20 g. Podávače jedov umiestnite vo vzdialenosti 5 m od seba (nízke zamorenie), v silne osídlených oblastiach skráťte vzdialenosť na 2 m (vysoké zamorenie). Myši sú veľmi zvedavé, takže kontrolnému programu môže pomôcť pohyb návnad každé 2-3 dni v prípade, že kŕmidlá s návnadou už boli nimi testované.

Prísady : brodifacoum 0,029 g / kg, bitrex

autorizačné číslo : PL / 2016/0222 / MR

Biocídne výrobky by sa mali používať s opatrnosťou. Pred každým použitím si prečítajte etiketu a informácie o produkte. Výrobok je určený pre profesionálnych užívateľov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz