Gélová pasta proti švábom No-Pest 10 g VYPR

Kód: 7251650201
Výpredaj
€16 €13,33 bez DPH
do 48 hodín (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.5.2024

Gél, prostriedok, prípravok na šváby 4Roach Gel

Detailné informácie

Pohodlná výmena tovaru
Pohodlná výmena tovaru
Pohodlné vrátenie tovaru
Rýchle odoslanie
Rýchle odoslanie
Rýchle odoslanie tovaru
Zabezpečený web
Zabezpečený web
Používame HTTPS certifikát
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Rýchla zákaznícka podpora

Podrobný popis

Máte problém so švábmi?

Máme na to efektívne riešenie!

Gél, prostriedok, prípravok na šváby 4Roach Gel

✅ Vysoká účinnosť vďaka silným účinným látkam - cypermetrínu a geraniolu

✅ Prípravok vo forme gélu pripraveného na použitie

✅ Vysoká úmrtnosť do 4 hodín po aplikácii

✅ Jed likviduje dospelý hmyz aj jeho larvy (nymfy)

✅ Injekčná forma pre jednoduché dávkovanie

✅ Vysoká účinnosť - 10 g ochráni až 100 m² povrchu

✅ Vďaka potravinovému efektu jed likviduje celé kolónie hmyzu

✅ Kapacita: 10 g

Prostriedok, prípravok, gél na šváby.

4Roach Gel je biocídny prípravok vo forme gélu určený na boj proti švábom v interiéri. Repelent proti švábom na všeobecné použitie.

Vďaka silnej návnade použitej v prípravku, ktorou je arašidové maslo, šváby neodolajú jedu. Šváb, priťahovaný silnou arómou návnady, si vyberie gél, aj keď je v okolí dostatok prirodzenej potravy.

Preto je gél na šváby v boji proti tomuto hmyzu oveľa účinnejší ako lepkavé pasce. Prípravok sa vyznačuje vysokou mortalitou do 4 hodín od aplikácie.

Jed na šváby NO PEST obsahuje jednu z najúčinnejších účinných látok cypermetrín. Zbavte sa švábov do 3 dní od aplikácie! Jed je neuveriteľne účinný - 10 g dokáže ochrániť až 100 m² povrchu!

Jed na šváby NO PEST - Odstráňte hmyz z vášho domova a cíťte sa bezpečne!

Všimli ste si šváby u vás doma? To nie je dobré. Šváby sú vizuálne nechutné a už len to je dobrý dôvod, prečo sa ich chcete zbaviť. To však na nich nie je to najhoršie. Svoj trus nechávajú na mnohých miestach, aj na jedle! To môže viesť k salmonele alebo enteritíde/hepatitíde u ľudí.

Takže nemôžete tolerovať ich prítomnosť v dome. Gél na šváby pomôže. Silná návnada priťahuje hmyz k jedu a po jeho zjedení zomrie až 4 hodiny, pričom jed navyše prenesie na iný hmyz, vrátane celých kolónií. Použite nemecký jed a užite si bezpečnosť a hygienu vo svojom vlastnom dome.

Spôsob účinku

Gél na šváby má potravinový efekt. Jed na šváby neúčinkuje len na jedného jedinca! Po konzumácii jedu sa šváb vráti do hniezda a prenesie jed na iný hmyz. Navyše tu účinok gélu nekončí. Odpudzovač švábov funguje aj po ich smrti.

Šváby jedia mŕtvych jedincov. Jed nahromadený v tele mŕtveho hmyzu otrávi ostatné šváby. Tento efekt nazývaný "kaskádovanie" vám umožní zbaviť sa celých kolónií nemeckých švábov. Hmyz umiera vo svojich úkrytoch alebo hniezdach, takže mŕtvy hmyz často nie je viditeľný.

Nezjedený jed zostáva pre hmyz dlhý čas atraktívny, čím chráni pred opätovným osídlením.

Aplikácia

Prípravok je určený na hubenie škodcov priestoroch ako sú: domy, byty, verejné úžitkové budovy, obchodné a stravovacie priestory, sklady, výrobné a priemyselné priestory, prázdne pivnice.

Prípravok účinne bojuje proti:

  • šváby
  • strieborná rybka
  • ploštice
  • mravce
  • iný lezúci hmyz
 

Použitie

Produkt by sa mal používať v dávke 0,1 g/m². 0,1 g prípravku je 1 kvapka s priemerom 5-7 mm alebo tenký prúžok gélu dlhý 3-5 cm. Prípravok by sa mal aplikovať do zákutí, škár, štrbín, pozdĺž podlahových líšt, za domácimi spotrebičmi a na teplé, vlhké alebo tmavé miesta, ktoré preferujú šváby a iný lezúci hmyz. 

Podaná dávka je dostatočná na normálnu úroveň zamorenia škodcami. V prípade zvýšenej intenzity napadnutia hmyzom sa však odporúča použiť dvojnásobnú dávku a v prípade potreby aplikáciu zopakovať.

Prvé účinky sú pozorované po 4 hodinách a účinnosť sa dosiahne po 3 dňoch. To umožňuje šírenie gélu kontaminovaným hmyzom, čo spôsobuje otravu iných jedincov. Zvyšky produktu, ak nejaké existujú, odstráňte približne po 11 dňoch alebo ich nahraďte čerstvým produktom.

Gél nanášajte na napadnuté miesta a cestičky hmyzu. Používajte na miestach, kde nebudú kvapky prípravku vystavené slnečnému žiareniu alebo zdroju tepla.

Špecifikácia

Účinné látky:

  • Cypermetrín 3,0 g/100 g
  • Geraniol 0,01 g/100 g

Číslo licencie: 8148/20

Čistý obsah: 10 g

Dôležité!

Biocídny výrobok by sa mal používať s osobitnými opatreniami. Pred použitím si prečítajte etiketu a príbalový leták, aby ste minimalizovali riziko pre ľudí a životné prostredie. Odpad z obalov musí byť zlikvidovaný ako nebezpečný odpad v súlade s miestnymi, regionálnymi, národnými alebo medzinárodnými predpismi. Prázdne obaly je zakázané používať na iné účely (aj ako druhotné suroviny).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz