Zákaznícka podpora:+421940133529info@kamenik.sk

Záhradná hadica YouFen 30m 3/4 palca veľmi flexibilná

Kód: 10169876385
€60 €50 bez DPH
3-7 dní (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
6.6.2023

Veľmi flexibilná záhradná hadica

Detailné informácie

Pohodlná výmena tovaru
Pohodlná výmena tovaru
Pohodlné vrátenie tovaru
Rýchle odoslanie
Rýchle odoslanie
Rýchle odoslanie tovaru
Zabezpečený web
Zabezpečený web
Používame HTTPS certifikát
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Rýchla zákaznícka podpora

Podrobný popis

Zavlažovacie hadice a Závlahové hadice. Zavlažovacie systémy do skleníkov. Hadice. Závlahové systémy, zavlažovacie systémy, závlahy. Hadica na kvapkovú závlahu . Kvapková závlaha. Hadice - kvapková závlaha. Kvapkové hadice. Kvapková závlaha pre efektívne zalievanie. V našej ponuke nájdete kvapkovú závlahu ale aj časovače pre zavlažovací systém.

Záhradná hadica YouFen 30m 3/4 palca veľmi flexibilná

Flexibilná hadica na vodu so silnou polyesterovou tkaninou odolnou voči oderu, ktorá účinne chráni vysokotlakovú latexovú hadicu, trojvrstvová. Bezohybové použitie a jednoduchá manipulácia výrazne zjednodušia zavlažovanie vašej záhrady.

Flexibilná záhradná hadica s nerezovými mosadznými skrutkami. Multifunkčná rozprašovacia tryska má 9 funkcií a je potiahnutá gumou pre dokonalé uchopenie, tlak vody je možné regulovať posúvačom priamo na pištoli.

Veľmi praktický je nástenný držiak, na ktorý flexibilnú hadicu po zrolovaní jednoducho zavesíte. Po otvorení kohútika sa hadica naplní a dá sa jednoducho predĺžiť na požadovanú celkovú dĺžku.

Naťahovacia záhradná hadica je v pokoji kompaktná. Keď je voda vypnutá, hadica sa vyprázdni a zmrští späť takmer do pôvodnej veľkosti. Touto vodou môžete zvlhčiť posledný záhon.

Flexibilná hadica sa naozaj vysunie od 10 do 30 metrov a navyše je taká ľahká, že polieva záhradu aj dieťa, vďaka čomu je záhradná hadica nepostrádateľným pomocníkom na záhrade, je ideálna aj na umývanie auta, okien a mnoho iného.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz