12V 45W motor, 12000RPM veľký pre vozidlá
Motor 12V, 45W, 12000RPM - vhodný pre 12V vozidlá
Špecifikácie:
SF-550-C
12V DC
Výkon: 45W
Obrat: 12000
ROZMERY:
dĺžka cca 85 mm
priemer: cca 36 mm
Režim - 10 zubov, priemer režimu asi 10 mm