Zákaznícka podpora:info@kamenik.sk

Silný jed - otrava na myši, potkany 5 kg MODRÁ pasta

Kód: 8751768018
Neohodnotené
€39,80 €33,20 bez DPH
do 48 hodín (>5 ks)

Jed - otrava na krty, kuny, myši, potkany...

Detailné informácie

Podrobný popis

SILNÁ OTRAVA - JED PRE MYŠI RATS 5 kg pasty

VŠEOBECNÉ:

Špičkový, osvedčený prípravok zaisťujúci vynikajúcu účinnosť deratizácie. Poskytuje 100% účinnosť!

  • Hmotnosť balíka - 5,0 kg (balenie zo zberného obalu)
  • Vývojár: One Shot
  • hmotnosť vrecka 20 g
  • formulácia: MODRÁ PASTA

LÁTKA:

  • BROMADIOLON je 100% smrteľný po jednorazovej konzumácii.

AKCIA

Zložky tejto zmesi detegujú hlodavce vo veľkej vzdialenosti. Hlodavce hynú bez stresu, dlho po požití. Týmto spôsobom sa iné hlodavce nestanú podozrivými a pokračujú v jedení návnady, kým nie sú úplne vyhubení.

Smrť hlodavcov nastáva najskôr po 48 hodinách, takže neupútava pozornosť ostatných hlodavcov, ktorí stále túžia po zjedení jedu.

AKO POUŽIŤ:

Produkt umiestnite do krmítok pre potkany chránené pred nežiaducim otvorením (uzavretý box so vstupnými a výstupnými otvormi pre hlodavce) na miesta, kde sú hlodavce aktívne: pri vchodoch do budov, v zákutiach, na miestach, kde sa zhromažďujú nečistoty a úkryty pre hlodavce . Kŕmidlá by mali byť pripevnené k zemi a označené tak, aby bolo zrejmé, že obsahujú rodenticídy a nesmie sa s nimi manipulovať.

Jed by mal byť skontrolovaný a podľa potreby doplnený.

Uchovávajte pri izbovej teplote v pôvodnom obale.

Zaistite, aby mal balík na správnom mieste správnu nálepku.

Pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľov. Vykonajte všetky opatrenia, aby ste zabránili kontaminácii nádob s potravinami. Nepoužívajte s jedlom alebo kuchynským riadom.

Ak nie je možné použiť podávač, návnada by mala byť umiestnená tak, aby sa na ňu necieľové organizmy nedostali. V prípade boja proti potkanom rozotrite porcie jedu každých 5-10 m. Pri boji s myšami ich rozložte po častiach o veľkosti 20-50 g každé 2-3 m.

Výrobok pre profesionálne použitie. Biocídne výrobky by sa mali používať so špeciálnymi opatreniami. Pred použitím si prečítajte etiketu a písomnú informáciu pre používateľov, aby ste minimalizovali riziko pre ľudí a životné prostredie. Odpad z obalov musí byť zlikvidovaný v súlade s miestnymi, regionálnymi, národnými alebo medzinárodnými predpismi. Vyprázdnený obal je zakázané používať na iné účely (vrátane druhotných surovín).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz