Zákaznícka podpora:info@kamenik.sk

Silný jed - otrava na myši, potkany 5 kg MODRÁ pasta

Kód: 8751768018
Neohodnotené
€39,81 €33,18 bez DPH
do 48 hodín (>5 ks)

Jed - otrava na krty, kuny, myši, potkany...

Detailné informácie

Podrobný popis

SILNÁ OTRAVA - JED PRE MYŠI RATS 5 kg pasty

VŠEOBECNÉ:

Špičkový, osvedčený prípravok zaisťujúci vynikajúcu účinnosť deratizácie. Poskytuje 100% účinnosť!

  • Hmotnosť balíka - 5,0 kg (balenie zo zberného obalu)
  • Vývojár: One Shot
  • hmotnosť vrecka 20 g
  • formulácia: MODRÁ PASTA

LÁTKA:

  • BROMADIOLON je 100% smrteľný po jednorazovej konzumácii.

AKCIA

Zložky tejto zmesi detegujú hlodavce vo veľkej vzdialenosti. Hlodavce hynú bez stresu, dlho po požití. Týmto spôsobom sa iné hlodavce nestanú podozrivými a pokračujú v jedení návnady, kým nie sú úplne vyhubení.

Smrť hlodavcov nastáva najskôr po 48 hodinách, takže neupútava pozornosť ostatných hlodavcov, ktorí stále túžia po zjedení jedu.

AKO POUŽIŤ:

Produkt umiestnite do krmítok pre potkany chránené pred nežiaducim otvorením (uzavretý box so vstupnými a výstupnými otvormi pre hlodavce) na miesta, kde sú hlodavce aktívne: pri vchodoch do budov, v zákutiach, na miestach, kde sa zhromažďujú nečistoty a úkryty pre hlodavce . Kŕmidlá by mali byť pripevnené k zemi a označené tak, aby bolo zrejmé, že obsahujú rodenticídy a nesmie sa s nimi manipulovať.

Jed by mal byť skontrolovaný a podľa potreby doplnený.

Uchovávajte pri izbovej teplote v pôvodnom obale.

Zaistite, aby mal balík na správnom mieste správnu nálepku.

Pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľov. Vykonajte všetky opatrenia, aby ste zabránili kontaminácii nádob s potravinami. Nepoužívajte s jedlom alebo kuchynským riadom.

Ak nie je možné použiť podávač, návnada by mala byť umiestnená tak, aby sa na ňu necieľové organizmy nedostali. V prípade boja proti potkanom rozotrite porcie jedu každých 5-10 m. Pri boji s myšami ich rozložte po častiach o veľkosti 20-50 g každé 2-3 m.

Výrobok pre profesionálne použitie. Biocídne výrobky by sa mali používať so špeciálnymi opatreniami. Pred použitím si prečítajte etiketu a písomnú informáciu pre používateľov, aby ste minimalizovali riziko pre ľudí a životné prostredie. Odpad z obalov musí byť zlikvidovaný v súlade s miestnymi, regionálnymi, národnými alebo medzinárodnými predpismi. Vyprázdnený obal je zakázané používať na iné účely (vrátane druhotných surovín).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie